Samorząd uczniowski

Samorząd Uczniowski to organizacja uczniowska podejmująca różne działania kulturowo – integracyjne. Wydarzeniami, którymi uczniowie zajmą się w najbliższym czasie będą Walentynki oraz Dzień Samorządności. Działaniem, które zostało już zrealizowane w obecnym roku szkolnym, było przykładowo zorganizowanie konkursu plastycznego na portret nauczyciela. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Funkcję przewodniczącej samorządu sprawuje Oliwia Smołka z klasy ósmej, a rolę jej zastępców pełnią Wiktoria Szlaur oraz Bartosz Cieślar, również uczniowie klasy ósmej. Opiekunem samorządu jest pani Magdalena Janecka.

Pełny skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca SU: Oliwia Smołka
Z – ca: Wiktoria Szlaur