Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszej obsługi użytkownika i zapamiętania jego ustawień. Klikając w "Akceptuję" zgadzasz się na użycie wszystkich ciasteczek.

Akceptuję Czytaj więcej
Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści Przejdź do stopki

Aktualności

Egzamin Ósmoklasisty

Egzamin Ósmoklasisty – informacje

Kiermasz ciast
Kiermasz bab wielkanocnych

Rada Rodziców zaprasza  na kiermasz bab wielkanocnych, który odbędzie się 5.04.2023 (środa) od godziny 9.00 przy Szkole Podstawowej nr 5 Wiśle Jawornik.

Dofinansowanie dla szkół – monitory i laptopy.

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania: 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego dla poddziałania: 11.1.6. Wzrost dostępności do edukacji ogólnej dla uczniów z Ukrainy – tryb […]

Zgłoszenia do oddziału przedszkolnego i I klasy SP

Zgłoszenia do klasy I dziecka zamieszkałego w obwodzie należy zgłosić do końca marca 2023. Rekrutacja do oddziału przedszkolnego – szczegóły na stronie: https://www.wisla.pl/mieszkaniec/rekrutacja-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych Zapraszamy.

KUCHARKA
Jadłospis 12-16.09.22