Bawimy się i uczymy

Zakupowy szał owocowo-warzywny. Zabawa tematyczna, która nie tylko pozwoli utrwalić dzieciom nazwy owoców i warzyw, ale także rozwija umiejętność stosowania zwrotów grzecznościowych .

Zdjęcia przedstawiają dzieci z oddziału przedszkolnego a także uczennice z 5 klasy Natalkę i Julkę, którzy razem bawią się w zabawę tematyczną  „Jesienny stragan”.

29 października w szkole odbył  się apel z okazji Akcji Sprzątania Świata. Dzieci z oddziału przedszkolnego z tej okazji przebrały się w stroje z elementami jesiennymi a także związanymi z recyklingiem . Utrwaliły wiedzę na temat segregacji śmieci.

Zdjęcia przedstawiają dzieci z klasy „0” , którzy podczas apelu prezentują się w przebraniach o tematyce jesienno-recyklingowej